Yurtlar Hakkında

     Yıllarca okudunuz, binlerce soru çözdünüz ve nihayet üniversiteli oldunuz.. Ülkemizde Avrupa ‘ya en yakın şirin bir ilçesine  üniversite öğrencisi olmak üzeresiniz. Bir çok kişi arasından  zor bir iş başardınız, sizi tebrik ediyoruz.  İçiniz içinize sığmıyor, heyecanlısınız ve geleceğe umutla bakıyorsunuz. Yeni dostluklar, yeni bir çevre, yeni bir şehir sizi bekliyor.

      Ancak üniversiteli olmanın da getirdiği yeni sorumluluklar ve bazı sıkıntılar var.;

  Ailenizden, eski arkadaşlarınızdan uzakta, bambaşka bir şehirde yaşamak için ilk adımı atmak  istediğinizde,  ben nerede yaşayacağım sorusu gelecek aklınıza. Nasıl rahat edeceğinizi, nasıl huzurlu, güvenli ve çağdaş yaşam koşulları içerisinde öğrenim hayatınıza devam edebileceğinizi düşüneceksiniz.  Ev  bulmak ve o evin olağan sıkıntı ve sorumluluklarını üstlenmek ile uğraşırken, kendinize ayıracağınız en güzel zamanlarınızı kaybedeceksiniz.  Ev ve yurtlarda karşılaşabileceğiniz problemler sizin ve ailenizin aklında kocaman bir soru işareti oluşturuyor.

      Artık endişeye gerek yok. CAN APART  ÖĞRENCİ EVLERİ VAR.

     Öğrenci Evlerinde her şey siz öğrenciler için düşünülüp tasarlandı ve hayata geçirildi.Size kalan ise  eğitiminize huzurla devam etmek ve başarılı bir geleceğe merhaba demek olacak.  Öğrencilik hayatınız boyunca keyifli  ve verimli bir dönem geçirmeniz için her şey Can Apart  Öğrenci Evleri’nde...