Can Apartlar

      Can Apart Öğrenci Evleri , 2005 yılında CAN 1 Erkek Öğrenci Evi, 2008 Yılında da CAN 2 Kız Öğrenci Evini ; Yüksek öğrenim gençliğine güvenli ve konforlu barınma hizmeti sunabilmek misyonuyla kurulmuşlardır.

      Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı Cumhuriyetimizin teminatı olan siz gençlerimizin rahat ve güvenli bir ortamda eğitimlerini tamamlamak için sağlıklı ve kaliteli bir ortam sunulmaya çalışılmaktadır.

      Öğrencilerimize sunduğumuz hizmetler öğrenci odaklı düşünme sonucu ortaya çıkan ihtiyaçlardır.

      Empatik yaklaşımla ebeveynlerin ve öğrencilerin hangi kaygı ve talepler içinde olduğunu bulmaya çalıştık sonrasında bu ihtiyaçları giderdik.

      Beş yıl gibi kısa sürede bir marka yaratabildiysek bunun arkasındaki temel faktör, öğrenci memnuniyetine odaklanmış olmamızdır. Gerek öğrencilerimizden gerekse velilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler bize doğru yolda olduğumuzu göstermektedir.

      2010 – 2011  eğitim öğretim  döneminde  konaklama  yapan öğrencilerimizden 5'i programlarında derece yapma başarısı göstermiştir. Öğrencilerimizin göstermiş olduğu başarı bizleri gururlandırmış olup sağladığımız imkanların bu başarıda payının olması bizleri mutlu etmiştir.  Başarılarımızın gelecek yıllarda da artarak devam etmesi en büyük hedefimiz ve arzumuzdur.

      Profesyonel ve işinin sorumluluğunu bilen ekibimizle sektörde fark yaratmaya ve çıtayı yükseltmeye devam edeceğiz.

      Biz sevgi dolu büyük bir aileyiz sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Saygılarımızla,
Can Apart Ailesi